06-06-2026 / 20:15 tot 22:00 uur
Tijdens een avond vol sfeer en nostalgische klanken brengt Karin Tooren het bekende radioprogramma ‘Candlelight’ van Jan van Veen tot leven in de Serenade. Een intieme avond vol vertrouwde melodieën en persoonlijke gedichten.
Laat u verwennen door live muziek, bij de magische sfeer van kaarslicht tijdens deze romantische trip down memory lane.
Kom en geniet van een onvergetelijke avond!
Met muzikale medewerking van:
Dave Hanhart: piano
Jeroen van Meersbergen: basgitaar
Chris Grefkens: slagwerk
Dit optreden is onderdeel van de feestmaand waarin Karin Tooren haar 40 jarig jubileum als muziekdocente en haar 60e verjaardag viert.
Zaal open vanaf 19.45 uur
Voorwaarden
Aangeschafte tickets via Stichting De Serenade kunnen niet worden geretourneerd of omgeruild. Ze zijn alleen geldig tot de datum die op het ticket vermeld staat.
De toegangsprijs is inclusief €0,80 reserveringskosten.
Let op: er is geen aparte wachtruimte of horecagelegenheid aanwezig. Het is niet mogelijk om vooraf binnen een drankje te nuttigen of beschut te wachten tot de zaal opent.